IT risinājumi

IT konsultācijas

IT konsultācijas

Mēs palīdzēsim jums izprast jūsu uzņēmuma biznesa procesu informācijas sistēmu un varēsim sniegt neatkarīgu ekspertu novērtējumu par informācijas tehnoloģiju izmantošanas efektivitāti.

Lasiet vairāk par IT konsultācijām.

Migrācija uz  mākoņa vidi

Migrācija uz  mākoņa vidi

Mākoņa migrācija ir uzņēmuma IT infrastruktūras, tostarp datu, pakalpojumu, lietojumprogrammu un to iestatījumu, pārvietošana uz mākoņa infrastruktūras nodrošinātāja pakalpojumu centru. Mēs strādājam ar Microsoft, tāpēc mums ir liela pieredze dažādu Microsoft mākoņproduktu un pakalpojumu izmantošanā.

Uzziniet vairāk par migrēšanu uz mākoņu.

Ievainojamības novērtējums

Ievainojamības novērtējums

Neaizsargātības novērtēšana ir informācijas tehnoloģiju sistēmu drošības ievainojamību identificēšanas, definīcijas un klasificēšanas process.

Uzziniet vairāk par ievainojamības novērtējumiem.

IT drošības apmācība

IT drošības apmācība

Visbiežāk uzbrukumu mērķi ir uzņēmuma darbinieki, pārkāpēji veic nesankcionētu piekļuvi uzņēmuma informācijas resursiem tieši nezināšanas vai nespējas droši izmantot datoru vai mobilo ierīci dēļ.

Lasiet vairāk par IT drošības apmācību.

IT administrācija

IT administrācija

Uzņēmuma informācijas resursu pārvaldība, IT resursu un visu datu dublējumu sagatavošana un uzglabāšana, sistēmas un programmu atjauninājumu instalēšana un konfigurēšana, atbildība par informācijas drošību uzņēmumā, lietotāju kontu izveidošana un uzturēšana, sistēmas traucējummeklēšana, visu  darbības dokumentēšana, iestatījumi un izmaiņas, administrācijas automatizācija.

Uzziniet vairāk par IT administrēšanu.

Kontakti

Juridiskā adrese: Martiņa iela 10 - 2,
Katlakalns, Ķekavas novads, LV2111, Latvija
Reģistrācijas numurs: 40103869733
Tālrunis: +371 22 320 448
E-pasts: [email protected]

Jaunumi